Sutil: “Erg onveilig wat Renault daar deed”

01 augustus 2010 — Adrian Sutil heeft felle kritiek geuit aan het adres van Renault. De Duitser was betrokken bij een opmerkelijk aanrijding in de pits met de Renault van Robert Kubica.

Sutil: “Erg onveilig wat Renault daar deed”

Sutil was niet te spreken over wat Renault daar deed tijdens de pitstop van Robert Kubica. Het team liet Kubica van zijn plaats vertrekken terwijl Adrian Sutil kwam aangereden. De wedstrijdleiding beoordeelde het voorval alvast als een ‘unsafe release’ en bestrafte zowel Renault als Kubica.

Voor Adrian Sutil is dat maar een magere troost want de Duitser moest na de aanrijding opgeven omdat zijn wagen te fel beschadigd was.

“Ik stuurde in naar de plaats waar ik mijn pitstop moest doen en plots dook daar een Renault op. Ik kon echt niets meer doen en botste tegen hem. Mijn wagen raakte daardoor zo zwaar beschadigd dat ik niet meer verder kon rijden. Dit was zeer onveilig van Renault,” aldus Adrian Sutil.


Geschreven door Geoffrey Van den Elshout

Categorieën: Adrian SutilForce India

Verwante nieuwsitems

03 feb 2012
Eerste foto’s Force India VJM05 in actie
03 feb 2012
VIDEO: presentatie Force India VJM05
03 feb 2012
Foto’s: Force India VJM05
31 jan 2012
Voorwaardelijke celstraf voor Adrian Sutil
27 jan 2012
Bianchi testrijder bij Force India

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Autoscoops nieuws