Toekomst GP in Donington opnieuw onzeker

23 april 2009 — De Grote Prijs van Groot-Brittannië zou in 2010 moeten doorgaan op het Donington Park Circuit. Toch is er nu opnieuw onzekerheid door een rechtzaak tegen de circuituitbater.

De rechtzaak werd ingeleid door de eigenaars van het circuit die nog achterstallige huur moeten ontvangen van de circuituitbaters.

“Het is tot onze grote spijt dat wij deze beslissing genomen hebben maar ze zijn ons zo’n 2,5 miljoen pond te goed in huur.”

Doordat de race in Donington in gevaar komt, is ook de toekomst van de Grote Prijs van Groot-Brittannië onzeker. Bernie Ecclestone gaf eerder al aan dat een verdere organisatie door Silverstone onmogelijk is.


Geschreven door Wesley Jeunen

Categorieën: GP van Groot-Brittannië

Verwante nieuwsitems

01 nov 2011
Binnenkort bepaalde F1-races om de twee jaar?
13 jul 2011
GP Groot-Brittannië: Round-Up
10 jul 2011
GP Groot-Brittannië: Wk-stand
10 jul 2011
GP Groot-Brittannië: Alonso slaat terug en wint
09 jul 2011
GP Groot-Brittannië: kwalificatie: Webber op pole

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Autoscoops nieuws