Toyota hoopt op mooie afsluiter van wisselvallig seizoen

31 oktober 2009 — Toyota hoopt morgen het seizoen 2009 af te sluiten met een puntenfinish. Met Jarno Trulli op een zesde startplaats en teamgenoot Kamui Kobayashi zou het team daar wel eens in kunnen slagen.

Jarno Trulli reed dus de zesde tijd maar kende een moeilijke sessie.

“Ik had het echt moeilijk met de warmte. Gelukkig was ik in elke sessie snel genoeg en ik ben blij met de zesde plaats. Het is fijn als je vooraan kan meestrijden. De wagen voelt erg goed aan dus het ziet er goed uit voor de race.”

Teamgenoot Kamui Kobayashi werd twaalfde.

“Ik had gehoopt op een plaats in de top tien maar ik moest nog wennen aan een kwalificatie in de Formule 1 in droge omstandigheden. Uiteindelijk kwam ik maar een tiende te kort dus dat is niet slecht. Ik heb vertrouwen in de race morgen en ik hoop voor punten te kunnen strijden.”


Geschreven door Wesley Jeunen

Categorieën: Jarno TrulliToyota

Verwante nieuwsitems

04 maa 2012
F1journaal presenteert u de teams en rijders van 2012
23 feb 2012
Trulli overstelpt met aanbiedingen
17 feb 2012
“Ik was voorbereid op mijn vertrek bij Caterham”
17 feb 2012
Petrov vervangt Trulli bij Caterham
06 dec 2011
Ricciardo vervanger van Trulli bij Lotus (Caterham) ?

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws