Valencia helpt Haiti

29 januari 2010 — De organisatie van de GP van Valencia heeft besloten om een gedeelte van de inkomsten aan Haiti te schenken. Het betreft hier enkel opbrengsten afkomstig uit de verkoop van tickets.

Indien ook u de test in valencia nog wenst bij te wonen dan kan dat. U kan al een ticket aankopen vanaf een bedrag van 5 euro. De duurdere tickets kosten 25 euro maar dan moet u wel nog in het achterhoofd houden dat een gedeelte van de opbrengst naar de slachtoffers in Haiti gaat. U doet dus met uw droom de droom van anderen weer opbouwen.

“De mensen die nu nog een ticket kopen dragen hun steentje eveneens bij voor de slachtoffers in Haiti. Men leeft daar nu in rampzalige omstandigheden en wij vonden dat we het initiatief moesten nemen”, aldus de organisatie van het circuit van valencia in Spanje.


Geschreven door Manuel Houben

Categorieën:

Verwante nieuwsitems

Er zijn geen verwante nieuwsitems.

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Autoscoops nieuws