Vettel beperkt de schade en is redelijk tevreden

11 juli 2010 — Red Bull-rijder Sebastian Vettel kende vandaag redelijk wat tegenslag. De Duitse rijder leverde wel sensatie in een wedstrijd die voor hem niet al te teleurstellend is verlopen.

Vettel beperkt de schade en is redelijk tevreden

Sebastian Vettel vertrok vandaag vanaf de eerste startplaats. In de eerste bocht kon teamgenoot Mark Webber hem al passeren nadat Lewis Hamilton mogelijk in contact kwam met de RB6 van de jonge Duitser. Vettel kreeg een lekke band voerde vervolgens zeer vroeg zijn eerste pitstop uit, waardoor hij uiteraard helemaal achteraan moest aanschuiven. Dankzij de safety car kon Vettel terug aansluiten en uiteindelijk als zevende over de finish rijden.

‘‘Er valt niet bijzonder veel te vertellen. In eerste instantie had ik een probleem met de koppeling van mijn wagen en daardoor kende ik een mindere start. Ik probeerde mogelijk te snel weg te geraken maar dat is het leven, als rijder ga je voor het maximum. In de eerste bocht diende ik Mark te laten passeren. Mensen beweren dat Lewis me aantikte maar op het bewuste ogenblik voelde ik het zelf eerlijk gezegd niet. Indien hij me wel aantikte zal dat zeker niet zijn bedoeling zijn geweest. Ik voerde dan mijn pitstop uit en diende met mijn banden de hele race uit te rijden. Ik kende een geweldige race en de toeschouwers zagen zeker sensatie’‘, aldus Sebastian Vettel.


Geschreven door Manuel Houben

Categorieën: Sebastian VettelRed Bull

Verwante nieuwsitems

13 mei 2012
Red Bull krijgt af te rekenen met neus problemen
12 mei 2012
Vettel verwachtte geen top-5 en spaart banden
07 mei 2012
Horner: “Geen reden waarom Webber naar Ferrari zou gaan”
01 mei 2012
VIDEO: jouw foto op de wagen van Red Bull?
30 apr 2012
Jouw foto op de wagen van Red Bull tijdens een F1-race?

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws