“Vettel is nog nooit zo sterk geweest”
20 januari 2012 — Sebastian Vettel is uiteraard favoriet voor de wereldtitel in 2012, al zal het uiteraard niet vanzelf gaan. Volgens Dietrich Mateschitz is de Duitser echter op zijn sterkste.
Mateschitz is ervan overtuigd dat Sebastian Vettel zich nog nooit zo goed voorbereid heeft op een nieuw F1-seizoen als nu. De concurrentie is bij deze dus alvast gewaarschuwd.
“Sebastian heeft zich verbeterd en hij is sterker dan ooit,” aldus Mateschitz. “Hij heeft zichzelf tijdens de winterperiode voorbereid als nooit tevoren en hij zal ons zeker niet teleurstellen.”
“Hij heeft een competitieve wagen nodig voor een derde titel en op dat vlak zullen we zien hoe de diverse teams presteren tijdens de eerste testdagen in Jerez.”
Uiteraard zal de concurrentie ook niet op haar lauweren rusten en Mateschitz weet dat succes in de Formule 1 erg vergangkelijk is. Mateschitz heeft zijn eigen lijstje opgemaakt met concurrenten voor de titel
“McLaren, Ferrari en Mercedes, in die volgorde,” besluit Mateschitz.
Verwante nieuwsitems
- 22 feb 2012
- Vettel is onder de indruk van McLaren
- 14 feb 2012
- Speculaties over Red Bull en Mercedes
- 14 feb 2012
- Red Bull zal geen teamorders gebruiken
- 13 feb 2012
- Wat is het geheim van de Renault-motor?
- 12 feb 2012
- VIDEO: Sebastian Vettel over de RB8


