Volg de GP van België en F1journaal via twitter !

23 augustus 2010 — Ook F1journaal.be zal tijdens de GP van België aanwezig zijn. Het doet daarbij beroep op twitter om u van nieuwtjes en leuke weetjes te voorzien

F1journaal wil u daarbij vooral op een ludieke manier van het F1-gebeuren op de hoogte houden. Verwacht eventueel breaking news, maar tevens ook grappige no nonsense en weetjes van F1-fans ter plaatse.

Wordt een F1-sessie onderbroken of is er een crash? Zakt er iemand op de camping door zijn bed? Of staat er iemand na uren regen doorweekt langs de kant van het circuit? U komt het allemaal te weten via de F1journaal.be Twitter feed ! Schrijf u nu alvast in als één van onze volgers. Indien u zelf niet over een twitter-account beschikt kan u toch ook onze belevenissen volgen.

image

http://twitter.com/F1journaal/

Iedereen die zelf naar de GP van België gaat wensen we alvast veel plezier! Leuke belevenissen, weetjes, ... zijn welkom op


Geschreven door Geoffrey Van den Elshout

Categorieën: F1journaalGP van België

Verwante nieuwsitems

14 jan 2012
F1journaal geeft t-shirts weg op het autosalon
12 jan 2012
Sfeerbeelden Autosalon 2012
09 jan 2012
Geen GP van België in 2013?
14 dec 2011
F1journaal.be behaalt 4de plaats categorie sport SVHJ2011
24 nov 2011
GP van Brazilië: Warm Up

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Autoscoops nieuws