Wat doen de F1-piloten tijdens de zomerpauze?

15 augustus 2017 — Zomerpauze in de Formule 1. De F1-bolides staan stil en de F1-piloten proberen enigszins te ontspannen en tegelijkertijd ook fit te blijven voor het tweede deel van het F1-seizoen. Een overzicht van wat de F1-piloten tot dusver tijdens de zomerpauze gedaan hebben.

Lewis Hamilton kiest voor een stevige vakantie ...

߇ǰ߇§

Een bericht gedeeld door Lewis Hamilton (@lewishamilton) op

Crop over!!! @aura_experience

Een bericht gedeeld door Lewis Hamilton (@lewishamilton) op

߇ǰ߇ǰ߇ǰ߇ǰ߇ǰ߇§

Een bericht gedeeld door Lewis Hamilton (@lewishamilton) op

... terwijl teamgenoot Valtteri Bottas het rustiger aandoet.

No filter needed ߇˰߇® #finland #nature #relax #VB77

Een bericht gedeeld door Valtteri Bottas (@valtteribottas) op

Ook regerend wereldkampioen Nico Rosberg doet het iets rustiger tijdens de zomerpauze in de F1.

Max Verstappen hield zich dan weer vooral bezig met petjes signeren ...

Summertime ߘ΢؀️ߛ¥

Een bericht gedeeld door Max Verstappen (@maxverstappen1) op

De Fransman Romain Grosjean besloot dan weer een leuke reis te maken.

ߙðߙðߙƒ

Een bericht gedeeld door Romain Grosjean (@grosjeanromain) op

ߑͰߑͰߑ #corse #sea #happy

Een bericht gedeeld door Romain Grosjean (@grosjeanromain) op

Uiteraard moet er ook tijdens de zomerpauze getraind worden, zo laat Felipe Massa zien. Vervolgens ging hij in zijn thuisland Brazilië karten met zoontje Felipinho.

Voltando aos treinos !! Com o meu irmãozinho @fernando.schin getting back and training with my brother @fernando.schin ߙϰߏ» ߑ

Een bericht gedeeld door Felipe Massa (@massafelipe19) op

Valeu Sabiá !! Obrigado galera !! ߤٰߏܰߤٰߏ¼ #Interlagos @birel_art

Een bericht gedeeld door Felipe Massa (@massafelipe19) op

Teamgenoot Lance Stroll deed het aanvankelijk iets rustiger aan, al ging hij daarna ook op weg met de moutainbike.

She's on the dance floor, but she ain't home yet. Slight break to the left bro..?

Een bericht gedeeld door Lance Stroll (@lance_stroll) op

Een bericht gedeeld door Lance Stroll (@lance_stroll) op

Ook Fernando Alonso is overduidelijk een fan van de fiets ...

Vacaciones ߤװߚ԰ߑ #mmr #sport #life

Een bericht gedeeld door Fernando Alonso (@fernandoalo_oficial) op

#summertime @kimoa ✌️

Een bericht gedeeld door Fernando Alonso (@fernandoalo_oficial) op

Ook onze landgenoot Stoffel Vandoorne geniet van een welverdiende vakantie:

End of a great couple of days relaxing with my friends in #Montenegro #Kotor! ߓآ̅️☀️ߏ #Summer2k17

Een bericht gedeeld door Stoffel Vandoorne (@svandoorne) op

Kevin Magnussen besloot dan weer om na zijn ruzie met Nico Hulkenberg nieuwe vrienden te maken ...

Just made a new friend. ߘ0ߐ–

Een bericht gedeeld door Kevin Magnussen (@kevinmagnussen) op

Jolyon Palmer ging dan weer aanvankelijk naar Corfu op reis, waarna hij besloot om de Kilimanjaro te beklimmen.

Kilimanjaro summit at 19,000 feet (5,900m) ✅. Unbelievably tough but an incredible experience! #Kilimanjaro

Een bericht gedeeld door Jolyon Palmer (@jolyon_palmer) op

Voor Sergio Perez was het dan weer een zomer die in het teken stond van enorm veel liefde ...

La realidad de nuestra foto ߒٰߤ£

Een bericht gedeeld door Carola Martinez (@carolamtz1) op

SIEMPRE JUNTOS!! Nos casamos!!!!! ߒհߒհߒհߒհߒͰߒͰߒͰߒ más feliz imposible!!! Te amoooo

Een bericht gedeeld door Carola Martinez (@carolamtz1) op

Pascal Wehrlein zorgt voor een strak schema dat hij keer op keer herhaalt, al lijkt er ook wel wat ruimte voor ontspanning:

Eat ߍ´ sleep ߘ´ train ߒʰߏ½ fun ߏİߏ½ repeat ߔ„

Een bericht gedeeld door Pascal Wehrlein (@pascal_wehrlein) op

image


Verwante nieuwsitems



F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in: