“Webber moet problemen intern oplossen”

16 juli 2010 — Sebastian Vettel heeft het stilzwijgen bij Red Bull even onderbroken. De Duitse rijder is van mening dat Mark Webber het team zou kunnen benadelen door klachten publiekelijk te maken.

“Webber moet problemen intern oplossen”

Tijdens de Grote Prijs van Groot-Brittannië zagen we duidelijk een ontevreden Mark Webber. De Australiër kon het dan ook niet laten om na het behalen van de zege aan de wereld te bevestigen dat hij zich, op zijn minst, de tweede rijder voelt.

Alles draaide om een voorvleugel die Webber niet ter beschikking kreeg en Vettel dus wel. De reactie van Webber viel best te begrijpen maar volgens teamgenoot Vettel had Webber er beter aan gedaan om zijn klacht intern te laten behandelen.

“We beschikken allebei over een zeer sterke wagen want het enige dat ons nog kan stoppen zijn we zelf. Ik leerde altijd respect te hebben voor anderen en daarom ben ik van mening dat gelijkaardige klachten niet via het publiek hoeven te gaan. Zulke problemen dienen binnen het team te blijven”, aldus Sebastian Vettel.


Geschreven door Manuel Houben

Categorieën: Mark WebberSebastian VettelRed Bull

Verwante nieuwsitems

13 mei 2012
Red Bull krijgt af te rekenen met neus problemen
12 mei 2012
Vettel verwachtte geen top-5 en spaart banden
07 mei 2012
Horner: “Geen reden waarom Webber naar Ferrari zou gaan”
01 mei 2012
Webber in 2013 bij Ferrari?
01 mei 2012
VIDEO: jouw foto op de wagen van Red Bull?

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws