Wordt Jean Todt de opvolger van Max Mosley?

26 juni 2009 — Nu Max Mosley het niet meer ziet zitten om zichzelf kandidaat te stellen voor de komende verkiezingen zal de FIA op zoek moeten naar een ander president. Opnieuw wordt voormalig teambaas van Ferrari Jean Todt als beste optie aangewezen.

Er zijn echter ook nog een aantal andere kandidaten. Ook Michel Boeri van de Monaco Automobille Club zou naar verluidt veel kans maken.

“We zullen moeten afwachten om te zien of men mijn opvolger wel geschikt gaat vinden. Ik zou me niet kunnen voorstellen dat Boeri mijn huidige functie zou willen voortzetten. Hij is ook te oud. Ook Jean Todt zou geschikt zijn dus die mogelijkheid sluit ik niet uit. Ik zal pas echt een mening of aanbeveling doen indien er meerdere kandidaten zijn”, aldus Max Mosley.


Geschreven door Manuel Houben

Categorieën: FIA

Verwante nieuwsitems

14 mei 2012
Grondige studie naar bewaren van gevaarlijke stoffen in F1-paddock
12 apr 2012
FIA zorgt ervoor dat inhalen in China moeilijker wordt
11 apr 2012
“FIA moet beslissing nemen over Bahrein”
28 maa 2012
Vettel riskeert sanctie voor gedrag tijdens GP Maleisië
22 maa 2012
FIA beschouwt achtervleugel van Mercedes als legaal

F1Journaal Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties en wedstrijden. Vul hieronder uw emailadres in:

Sportwereld F1 nieuws